ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI
KORZEŃ CIĘTY
HERBATKA DO ZAPARZANIA
Suplement diety
Masa netto: 50 g

Żeń-szeń syberyjski to krzak o wysokości 2 do 3 metrów. Łodygi tej rośliny pokryte są 5 milimetrowymi, iglastymi kolcami. Zębate, zrośnięte liście są pięcioklapowe. Z małych, żółtych lub niebiesko-fioletowych kwiatów powstają w okolicach od września do października, czarne podobne do jagód owoce o gładkiej powierzchni. Roślina występuje w Rosji, Korei, Japonii, i w północnych prowincjach Chin.
W szczególności wykorzystywane są wysuszone, podziemne części rośliny – mają barwę jasnoszarą, niezbyt mocny zapach oraz lekko palący smak.

Suplement diety uzupełniający normalną dietę w żeń – szeń syberyjski, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, przyczynia się do utrzymania dobrego fizycznego samopoczucia. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Sposób użycia: raz dziennie 1 łyżeczkę produktu zalać wrzątkiem, parzyć pod przykryciem około 20 minut.

Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia zawiera ok. 0,9 – 1 g żeń – szenia syberyjskiego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia herbatki (200 ml) raz dziennie.
Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w okresie ciąży
i karmienia piersią. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: 100% żeń – szeń syberyjski korzeń cięty (Eleutherococcus senticosus)

Produkt może zawierać: gluten (z pszenicy, owsa, jęczmienia), orzeszki ziemne, orzechy nerkowca, nasiona sezamu.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu.

Project categories: SUPLEMENTY DIETY, ZIOŁA

Close
Go top