SPIRULINA TABLETKI

SPIRULINA tabletki 250 mg
Suplement diety
ok.1000 tabletek po 250 mg
Masa netto: 250 g

Spirulina – rodzaj algi o ciemnozielonym zabarwieniu, która hodowana jest w wodzie słodkiej lub morskiej. To jedna z najstarszych form życia na Ziemi. Spirulina swoją nazwę zawdzięcza spiralnemu, nitkowatemu kształtowi.

Suplement diety uzupełniający codzienną dietę w Spirulinę platensis, w szczególności w okresie odczuwanego zmęczenia. Spirulina platensis wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz wspomaga siły witalne organizmu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1500 mg Spiruliny platensis dziennie. Pamiętaj, że zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sposób użycia: podczas posiłku 2 razy dziennie po 3 tabletki, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia zawiera 1500 mg Spiruliny platensis.

Składniki: 100% Spirulina platensis

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt może zawierać: gluten (z pszenicy, owsa, jęczmienia), orzeszki ziemne, orzechy nerkowca, nasiona sezamu.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu.

Project categories: SUPERFOODS, SUPLEMENTY DIETY

Close
Go top