KWAS L-ASKORBINOWY

Witamina C w proszku / Kwas L-askorbinowy
Suplement diety
Masa netto: 250 g, 500g, 1kg

Suplement diety uzupełniający normalną dietę w witaminę C. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Pamiętaj, że zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sposób użycia: rozpuścić 1/3 płaskiej łyżeczki od herbaty w szklance wody (200 ml) i wypić płyn bezpośrednio po przygotowaniu. Zalecana dzienna porcja: 1/3 płaskiej łyżeczko od herbaty. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia płynu przygotowanego z 1/3 płaskiej łyżeczki produktu dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia zawiera 333 mg witaminy C, co stanowi 416% dziennej referencyjnej wartości spożycia witamin dla osób dorosłych.

Produktu nie stosować u dzieci, osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową, uczulonych na którykolwiek z jego składników. Kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią przed użyciem produktu powinny skonsultować się
z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: 100% witamina C (kwas L-askorbinowy)

Produkt może zawierać: gluten (z pszenicy, owsa, jęczmienia), orzeszki ziemne, orzechy nerkowca, nasiona sezamu.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu.

Project categories: SUPLEMENTY DIETY

Close
Go top