CZYSTEK Z HIBISKUSEM

CZYSTEK Z HIBISKUSEM
herbatka ziołowa, suplement diety
Masa netto: 70 g

Czystek z hibiskusem to pyszna herbatka ziołowa o wyjątkowym czerwonym kolorze i bogatym smaku.

Czystek (Cistus incanus) jest antyoksydantem, który przyczynia się do ochrony komórek przed działaniem wolnych rodników. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Herbatka ziołowa z suszonych liści czystka (Cistus incanus) oraz suszonych kwiatów hibiskusa (Hibiscus sabdariffa) stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu zalać wrzątkiem (200 ml), parzyć pod przykryciem 10 minut. Świeżą herbatkę pić 3 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia naparu (200 ml) trzy razy dziennie.
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia (napar z 2 łyżeczek trzy razy dziennie) odpowiada ok. 5,4 g liści czystka i ok.3,6 g kwiatów hibiskusa.

Składniki: 60% suszone liście czystka (Cistus incanus), 40% suszone kwiaty hibiskusa (Hibiscus sabdariffa).

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki ziemne (arachidowe), orzechy, soję, nasiona sezamu, gorczycę.

Należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia: w zależności od dostawcy surowca lub produktu.

Project categories: SUPLEMENTY DIETY, ZIOŁA

Close
Go top